Jew 1 03

Meble ekspozycyjne do biżuterii - system Jewellery

System Jewellery to meble ekspozycyjne do biżuterii. Największym atutem rozwiązań tego typu jest ich unikalny charakter, który w skuteczny sposób potrafi wydobyć, zaakcentować i zaprezentować niezwykłe, niekiedy lekko ukryte, piękno każdego naszyjnika, broszki oraz pierścionka. Zdecydowaną zaletą produkowanych przez nas mebli ekspozycyjnych do biżuterii jest ich modułowość, a każdy element instalacji odpowiada za inna funkcje. Co więc szczególnie istotne, konkretne komponenty wystroju mogą być ze sobą zestawiane w dowolny sposób, dając tym samym wyraz określonej koncepcji sprzedażowej oraz ekspozycyjnej. Tak przygotowane rozwiązanie daje szerokie możliwości adaptacyjne showroomu, w zależności od wielkości, kształtu oraz charakteru przestrzeni sprzedażowej.

Kiedy tworzyliśmy koncepcję mebli ekspozycyjnych do biżuterii, daliśmy ponieść się stylistyce lat 50. i 60. Lekki duch nostalgii w połączeniu z oryginalnym, mocnym wzornictwem oraz praktyczną i funkcjonalną linią mebli to najmocniejsza nuta tego projektu. Uwagę kupujących przykuwa również zestaw dobranych ze smakiem detali, które tym lepiej podkreślają ekskluzywny charakter luksusowej ekspozycji. Gabloty w formie prostych sześcianów i prostopadłościanów z dębowego forniru, bądź lakierowane na biało, wzniesione na nogach z litego dębowego drewna, są niezwykle lekkie, finezyjne i subtelne, pomimo surowości materiałów tu użytych.

Uzupełnieniem zestawu jest lada, szafy naścienne oraz ekspozytory wykonane z delikatnych, stalowych prętów. Pastelowa paleta kolorów dodaje całości kobiecego pierwiastka. Oświetlenie w gablotkach wydobywa i podkreśla blask prezentowanych produktów. Showroom Jewellery inspiruje, zachęca do chwilowego zapomnienia i sprawienia sobie prezentu.

Meble ekspozycyjne do biżuterii, które dla Państwa zaprojektowaliśmy, to rozwiązania pełne precyzji, klarowności oraz łagodności. Jednocześnie zaś cała koncepcja promieniuje solidnością, trwałością oraz poczuciem bezpieczeństwa, które w naturalny sposób zdaje się kojarzyć z systemami stworzonymi do przechowywania i prezentacji kosztowności. Jeśli więc poszukują Państwo pełnych smaku rozwiązań stworzonych do efektywnej sprzedaży biżuterii, polecamy zaprojektowane przez nas meble ekspozycyjne Jewellery.

Jew 2
Jew 3
Jew 4
Jew 5