Fash 1 03

Nowoczesne meble ekspozycyjne - system High Fashion 

System High Fashion to nowoczesne meble ekspozycyjne. Zaprojektowano je z zmyślą o prestiżowych i cieszących się uznaniem markach odzieżowych. Ważne bowiem, by asortyment najwyższej jakości zyskał godną oprawę i należytą ekspozycję. Meble ekspozycyjne w typie High Fashion świetnie sprawdzają się przy aranżacji wnętrz, w których prowadzona jest sprzedaż kreacji koktajlowych, formalnych, odzieży w stylu semi-formal, ale też smart casual oraz business classic. Nasi projektanci dołożyli wszelkich starań, by stonowane barwy oraz wysokiej jakości materiały, z których wykonano meble, świetnie współgrały z pięknymi strojami, które na tle ekspozytorów powinny tym skuteczniej przykuwać uwagę.

Można rzecz, że nowoczesne meble ekspozycyjne High Fashion to tchnienie luksusu w wyrafinowej, wykwintnej, ale i stonowanej formie. Kluczem do piękna i harmonii proponowanych rozwiązań są bowiem nie tylko materiały, z których zbudowano meble, ale też metalowe dodatki, które nadają im szyku, lekkiej surowości oraz elegancji. W całości pobrzmiewa natomiast zdecydowana nuta inspiracji płynącej tu z kraju Kwitnącej Wiśni. Stąd właśnie elementy przywodzące na myśl tradycyjne budownictwo bambusowe, smukłe komponenty z toczonego drewna, czy krzyżowe węzły, nadające konstrukcjom siły oraz stabilności.

System składa się z wolnostojących wieszaków i stołów oraz elementów podwieszanych do sufitu. Naturalny materiał, jakim jest drewno dębowe oraz czarne stalowe elementy, podkreślają jakość, jednocześnie ich cicha elegancja nie przyćmiewa, a wręcz współgra z dystyngowaną kolekcją. Klient ma się tu czuć, jak w ekskluzywnej garderobie.

High Fashion to system idealny do stworzenia wytwornego wystroju wnętrza. Doskonale sprawdzi się do urządzenia butiku z elegancką odzieżą, jak również do zaaranżowania kącika z ekskluzywnymi ubraniami w dużym sieciowym sklepie. Jeśli więc poszukują Państwo nowoczesnych mebli ekspozycyjnych, to rozwiązanie może być dla Was idealne.

Modne stroje uznanych marek to doskonałe rozwiązanie na wystawne przyjęcia oraz spotkania biznesowe. Większość osób preferuje na co dzień raczej mniej oficjalny, luźniejszy styl, niepozbawiony jednak pewnej elegancji. Sposób prezentacji ubrań tego typu powinien być dostosowany do ich estetyki. Dlatego zaprojektowany przez nas system Casual składa się z nowoczesnych mebli sklepowych, które tworzą jednorodną przestrzeń pełną swobody i lekkości.

Fash 2
Fash 3
sklep2
Fash 5