Cas 1A

Nowoczesne meble sklepowe - system Casual

Oferujemy nowoczesne meble sklepowe w typie Casual. To rozwiązania, które w swoim charakterze bezpośrednio korespondują z odzieżą spod znaku eleganckiej codzienności. Casual to styl w modzie znajdujący sobie największą liczbę entuzjastów. To stylizacje proste i wygodne, ale w żadnym razie banalne. Nie brak im również wyraźnie wyczuwalnej, niezobowiązującej nutki elegancji.

Wnętrza zaaranżowane w tym duchu cechują się swobodą, komfortem i prostotą, są jednak niezwykle oryginalne, a przez to też zapadające w pamięć. Wspomniane cechy determinują przestrzeń przyjazną i otwartą, co płynie głównie z klarowności zastosowanych rozwiązań. Dzięki temu, podobnie jak odzież utrzymana w tym duchu, nowoczesne meble sklepowe w typie Casual trafiają w gusta szerokiego grona odbiorców, którzy dobrze czują się w przestrzeniach aranżowanych według tego klucza. Projektowane przez nas wnętrza przykuwają uwagę syntetycznymi formami, uproszczoną kolorystyką, utrzymaną przeważnie w odcieniach czerni i bieli oraz płaskimi powierzchniami mebli. Wspomniane wyżej cechy nie tylko sprawiają, że oferowane przez nas meble doskonale wpisują się w modną współcześnie estetykę, ale są po prostu funkcjonalne.

Podobnie jak w wypadku innych nowoczesnych mebli sklepowych, także przestrzenie utrzymane w duchu Casual mają stanowić jedynie tło dla głównych akcentów, jakie rozłożone są po fasonach i gamie kolorystycznej prezentowanych w sklepie ubrań. W wypadku odzieży utrzymanej w nurcie „eleganckiej codzienności” to szczególnie istotne, ponieważ nierzadko są to odważne i oryginalne kroje połączone z jeszcze odważniejszymi barwami. Warto zauważyć, że wielość rozwiązań ekspozycyjnych, jakie dają showroomy Casual, zapewnia szeroką swobodę sprzedawcom, którzy mają ułatwione zadanie, jeśli idzie o prezentację promocyjnych elementów marek.

Styl casual określany bywa mianem sportowej elegancji. Jednak jeśli poszukuje się strojów przeznaczonych do ćwiczeń fizycznych, należy raczej udać się na dział sportowy. Ten powinien wyróżniać się atmosferą oddającą ducha współzawodnictwa. Takie możliwości aranżacyjne dają za to systemy ścienne składające się na wyposażenie sklepów urządzonych w stylu sportowym. Jeśli więc poszukują Państwo nowoczesnych mebli sklepowych, rozwiązania spod znaku Casual mogą doskonale wpisać się w Wasze potrzeby. Warto dodać, że nie tylko zapewniamy konkretne rozwiązania aranżacyjne, ale też służymy szerokim doradztwem z zakresu kształtowania przestrzeni sprzedażowych.

Cas 2
Cas 3
Cas 4
Cas 5