Aranżacja wyposażenia sklepów

Bemarc oferuje klientom profesjonalne usługi w zakresie aranżacji wyposażenia sklepów. Każdy projekt tworzymy, dopasowując go do specyfiki branży klienta. Przykładamy szczególną wagę do wysokiej funkcjonalności, starając się zapewnić konsumentom możliwie największą wygodę podczas zakupów. Dbamy również o stronę wizualną naszych projektów. Mają one zatrzymać wzrok, zachęcić do wejścia do sklepu i w efekcie zbudować pozytywną więź z marką, której wynikiem będzie zakup produktów. Przygotowana aranżacja ma idealnie współgrać z asortymentem, stanowić dla niego tło, które podkreśli i uwypukli jego walory.

Oferta firmy obejmuje również showroomy. Są to specjalnie przygotowane wystawiennicze systemy aranżacji wyposażenia sklepów, które zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby ich wygląd idealnie komponował się z kodem wizualnym danego stylu modowego. Przygotowaliśmy autorskie showroomy skierowane do konkretnej specjalności handlowej.

Meble sklepowe – ekspozycyjne i systemowe

Oferujemy Państwu szeroką gamę mebli sklepowych – meble ekspozycyjne i systemowe. Nasze rozwiązania dopasowujemy do charakteru ekspozycji, rodzaju towaru i wiodącej, kojarzonej z asortymentem, stylistyki. Oferujemy meble sklepowe doskonale nadające się do ekspozycji odzieży – zarówno tej codziennej, jak i sportowej oraz wieczorowej. Produkujemy również meble ekspozycyjne do salonów jubilerskich i sklepów zajmujących się sprzedażą biżuterii.

Oferowane przez nas meble systemowe cechują się wybitną funkcjonalnością, ale też nienaganną, elegancką i nowoczesną linią. Czerpiemy inspiracje z najlepszych źródeł, ciągle pozostając otwartymi na Państwa pomysły, potrzeby i sugestie.

Warto zaznaczyć, że kluczem do zaprojektowania udanych mebli ekspozycyjnych jest właściwe rozłożenie, wyczucie oraz zrozumienie akcentów. Rzecz polega bowiem na tym, by mebel był wyrazisty, oryginalny i piękny sam w sobie, nie może jednak odwracać uwagi od towaru, a więc tego, co faktycznie grać powinno rolę główną. Takie właśnie są produkowane przez nas meble sklepowe – ekspozycyjne oraz systemowe. Z jednej więc strony - zachwycają doskonałą linią, doborem środków formalnych oraz szlachetnym materiałem, z drugiej jednak - pozwalają skupić się na należycie wyeksponowanym towarze.

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka typów niezwykłych mebli, które świetnie sprawdzają się przy aranżacji określonych wnętrz sklepowych:

  • High fashion to system przygotowany do eksponowania markowych ubrań zgodnych z najnowszymi trendami elegancji. Zastosowanie nowoczesnych mebli ekspozycyjnych z drewna wysokiej jakości podkreśla wyrafinowanie strojów High fashion.
  • System Casual charakteryzuje się mniej zobowiązującym charakterem niż high fashion. Dzięki nowoczesnym, lecz prostym i stonowanym meblom, można poczuć się w nim swobodniej i bez skrępowania oddać się poszukiwaniom codziennego, gustownego stroju.
  • System wystawienniczy Sport przenosi nas do wnętrza szatni sportowej. Specjalny system ścianek umożliwia zastosowanie dowolnie wybranego układu półek na buty. Wykończenie w postaci ławeczek i podium wzbudza w kupującym ducha sportowej rywalizacji.
  • Jewellery to modułowy system wystawienniczy, który będzie idealnym wyposażeniem sklepów z biżuterią. Estetyka wizualna stylizowana na klimat eleganckich wnętrz z przełomu lat 50. I 60. sprawi, że odwiedzający go goście poczują się niczym bohaterowie filmu „Śniadanie u Tiffany'ego”.
  • Jeans - postarzone drewno, barwiona na ciemno stal oraz stalowe klatki ekspozycyjne to wszystko wprowadzi Cię w klimat systemu Jeans . Industrialna estetyka świetnie współgra z robotniczym rodowodem strojów typu denim i dungaree.

Jeśli zatem poszukują Państwo firmy dostarczającej meble sklepowe – rozwiązania ekspozycyjne i systemowe, serdecznie zachęcamy do kontaktu.