rodzinka

Wszystko o producencie mebli ekspozycyjnych

Firma Bemarc specjalizuje się w produkcji mebli ekspozycyjnych i działa na polskim runku nieprzerwanie od niemal czterech dekad. Zmiany struktury organizacyjnej, jakie przedsiębiorstwo przeszło w ciągu wielu lat działalności, nie wpłynęły na jego rodzinny charakter. W firmie do dziś panuje przyjazna atmosfera, która wpływa pozytywnie na jakość pracy oraz sposób komunikacji pomiędzy pracownikami. Przekłada się ona również na relacje z klientami, którzy mogą liczyć na w pełni zindywidualizowaną i życzliwą obsługę. Zespół firmy Bemarc to starannie dobrana grupa 60 fachowców, którzy pracują z pełnym zaangażowaniem, aby zapewnić najwyższą jakość proponowanych usług w zakresie tworzenia aranżacji wyposażenia sklepów odzieżowych oraz jubilerskich. Stawiamy na rozwój. Sukcesywnie dołączają do nas profesjonaliści z innowacyjnymi pomysłami, wizją i wiedzą. Zasilają oni kolejne działy naszej firmy, udoskonalając ich funkcjonowanie.

Bemarc pomaga też rozwijać się młodym talentom. Zatrudniamy najzdolniejszych absolwentów poznańskich uczelni technicznych, zapewniamy szkolenia i możliwość zdobywania doświadczenia od specjalistów, na najnowocześniejszym sprzęcie. Każdy pracownik uczy się obsługi najnowszej generacji maszyn, jakie dostępne są obecnie na rynku, sterowanych numerycznie (CNC - Computer Numerical Control). Nasi profesjonaliści i innowacyjne, efektywne maszyny zapewniają najwyższą jakość produkcji mebli sklepowych. Tworzone przez nas systemy wyposażenia sklepów są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, tak aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Certyfikat PL
b2

W związku z otwarciem drugiego salonu w Polsce pragniemy podziękować firmie Bemarc za profesjonalizm i doskonałą jakość usług. Wyrażamy też nadzieję na ponowną współpracę w przyszłości, która przebiegnie równie wzorcowo.

Paweł Ciechanowski, Prezes Zarządu Rosa Fashion FML Sp. z o. o.

b3

Cały proces projektowania, wykonania, dostawy i montażu przebiegł bardzo profesjonalnie i terminowo. Firma Bemarc prezentuje nie tylko wysoki poziom technologiczny, ale także wysoką kulturę obsługi.

Daniel Naworol, Prezes Zarządu Ambit Sp. z o. o.

b4

W związku z otwarciem sklepu Al Rifai w Poznaniu składam najserdeczniejsze podziękowania za dotychczasową współpracę i profesjonalizm.

Dr Mohammed Al-Saad, Prezes Zarządu Unlimited Investments S. A.