Blog

Cover Image

Meble sklepowe do eksponowania biżuterii - nie tylko stojaki

Biżuteria jest wyjątkowym dodatkiem zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Większość z nas woli dokładnie zastanowić się przed kupnem tego akcesorium, ponieważ zazwyczaj jest to kosztowna inwestycja. Dlatego też sklepy jubilerskie starają się w jak najlepszy sposób wyeksponować biżuterię. Dzięki temu nie tylko możliwe jest pokazanie produktu w całej okazałości, ale także zachęcenie potencjalnych klientów do kupna.

Piękna ekspozycja zachęci klienta

Większość z nas myśli, że ekspozycja biżuterii to tylko zaprezentowanie jej na dostosowanych do tego wieszakach. Jednak obecnie sklepy sprzedające biżuterię, chcą w jak najlepszy sposób pokazać swój asortyment. Jak bowiem wiadomo dobrze przemyślana ekspozycja i wystawa skutecznie zainteresują klientów. Jako że sklepy z biżuterią kojarzą się z pewnego rodzaju luksusem, należy zadbać o ich wygląd i umeblowanie. Ekspozytory na biżuterię powinny być wykonane z wysokiej jakości materiału, a także wykończone z dbałością o każdy detal. Warto jednak mieć na uwadze, że sama konstrukcja i forma systemu wystawienniczego powinna być dostosowana do specyfiki asortymentu. Inny styl wystroju wnętrza zastosujemy bowiem w sklepie z biżuterią nowoczesną, a inny w salonie gdzie dominuje asortyment w stylu klasycznym.

Produkty zarówno dla małych, jak i dużych sklepów

Odpowiednia ekspozycja towaru jest bardzo ważna. Nikt nie wiem o tym tak dobrze, jak nasze przedsiębiorstwo. Dlatego też specjalizujemy się w aranżacji sklepów różnego rodzaju. Jeżeli chodzi o wystawę biżuterii, doskonale sprawdzą się do tego celu modułowe systemy wystawiennicze. Dzięki inwestycji w tego typu rozwiązanie, możliwe jest eleganckie pokazanie towaru. W przypadku biżuterii jest to szczególnie ważne, ponieważ dzięki temu klient może dokładnie zobaczyć jej wykonanie i każdy detal – bo jak wiadomo, to detal jest w biżuterii najważniejszy. Dodatkowo sklepy z jubilerskie powinny eksponować jak najwięcej biżuterii do wglądu dla klienta. Modułowe systemy są także oszczędnością miejsca, co jest szczególnie ważne w sklepach o mniejszej powierzchni.

Wróć do bloga