Blog

Cover Image

Jak dobre wyeksponowanie towaru wpływa na wyniki sprzedażowe?

Odpowiednie wyeksponowanie towaru w znaczący sposób wpływa na wyniki sprzedażowe. Od niego zależy, czy i jak często klienci będą sięgali po eksponowany towar, a także, jak będą go oceniali. Właściwie dobrane systemy aranżacyjne mają również za zadanie podkreślenie walorów oraz cech charakterystycznych określonego towaru. Im bardziej efektywne systemy ekspozycyjne, tym większa sprzedaż. Sprawdź, jakie systemy aranżacyjne dobrać w zależności od oferowanych dóbr.    

Jak eksponować elegancką odzież?

Elegancka odzież najwyższej jakości zasługuje na szczególny rodzaj ekspozycji, która podkreśli piękne wzory strojów oraz wyjątkowość asortymentu. Aby ubrania w stylu koktajlowym, formalnym, półformalnym, codziennym czy biznesowym uzyskały odpowiednią oprawę, polecamy wyeksponowanie ich w oferowanych przez nas meblach drewnianych, inspirowanych japońskimi rozwiązaniami, rodem z budownictwa bambusowego. Krzyżowe "węzły" i smukłe elementy z toczonego drewna, a także wolnostojące wieszaki stoły oraz elementy podwieszane do sufitu wpłyną w znaczący i pozytywny sposób na wyniki sprzedażowe w twoim sklepie. Drewno dębowe oraz czarne stalowe elementy tworzą klimat ekskluzywnej garderoby, idealnie współgrający z charakterem oferowanych przez Państwa ubrań. Nasze systemy wystawiennicze polecamy zarówno do butików z elegancką odzieżą, jak i do działów z ekskluzywnymi ubraniami w dużych sieciowych sklepach.

Jak poprawić sprzedaż ubrań, noszonych „na co dzień?”

Niemniej ważny jest sposób eksponowania ubrań casualowych. Oferowane przez nas systemy ekspozycji tego typu ubrań odzieży jej swobodę, oryginalność, komfort noszenia, a zarazem prostotę. Aby zachęcić klientów do zakupu ubrań casualowych zalecamy tworzenie systemów wystawienniczych, wykorzystujących syntetyczne formy, prostą kolorystykę bieli, połączonej z czernią oraz jednolitych, płaskich powierzchni. Oferujemy Państwu ciekawe systemy wystawiennicze, które podkreślą oryginalne kroje, fasony i kolory proponowanych przez Państwa ubrań. Zakupy stają się swobodne oraz komfortowe, a rozkład mebli przyjazny klientom, co znacząco wpływa na wzrost sprzedaży. 

Ubrania dla sportowców w sportowych aranżacjach

Osobną gałąź przemysłu odzieżowego stanowią ubrania dla sportowców. Aby zachęcić potencjalnych nabywców do ich zakupu warto w sklepie stworzyć atmosferę, nawiązującą do… sportowej szatni! Osoby dobrze czujące się bowiem w pomieszczeniach, związanych ze sportem, chętniej będą nabywać ubrania oraz stroje, potrzebne do uprawiania określonych dyscyplin. Aby podnieść sprzedaż tego typu ubrań, stworzyliśmy ścianę typu Space Wall, wykonaną z desek z sosnowej sklejki, która umożliwia wczepianie elementów w dowolnych miejscach. Towarzyszą jej wykonane z blachy aluminiowej, półki na obuwie, dzięki którym asortyment sportowy zostaje należycie wyeksponowany. W oferowanej przez nas sportowej aranżacji nie zabrakło ławek oraz podium, na których również można eksponować określone produkty. Wnętrze staje się wyraziste oraz energetyczne, zachęcające potencjalnych klientów do dokonania zakupów.

Jak podkreślić walory i historię jeansowych kolekcji?

Jeansowe elementy garderoby nigdy nie wychodzą z mody. Nic dziwnego: eleganckie, a przy tym wygodne, komfortowe i niezwykle wytrzymałe, doskonałe sprawdzają się zarówno w eleganckich, casualowych, jak i sportowych stylizacjach. Co więcej, jeans ma bogatą historię, związaną z ruchami robotniczymi, historią kopalnictwa, a także osiedlaniem się pierwszych osadników na Dzikim Zachodzie. To właśnie ich historia zainspirowała nas do stworzenia wyjątkowego systemu ekspozycyjnego dla odzieży typu denim i dungaree. Aranżacja cofa klientów wyobraźnią w czasie do rewolucji przemysłowej i buntu w fabrykach. Postawiliśmy w niej na minimalizm, chłód, prostotę, a  także na surowe i szorstkie formy oraz zimną i stonowaną kolorystykę. Aranżacja nawiązująca do przestrzeni fabrycznej pozwala w maksymalny sposób wyeksponować towary oraz ich wyjątkowe, oryginalne cechy. W tym celu zastosowaliśmy postarzałe deski oraz stal, barwioną na grafitowy kolor. Oferowane przez nas meble systemowe dzielą się na:

- zabudowy ścienne, posiadające możliwość modułowej organizacji ekspozycji,

- meble wolnostojące.

Zachwycający efekt dają podświetlane, stalowe klatki.

Jak podkreślić walory sprzedawanej biżuterii?

Na szczególny sposób eksponowania zasługuje elegancka biżuteria. Na potrzeby sklepów, oferujących kolczyki, wisiorki, bransoletki, naszyjniki, pierścionki, broszki i inne dodatki, stworzyliśmy specjalny system mebli ekspozycyjnych, wydobywających z biżuterii jej ukryte piękno. Meble można zestawiać w dowolny sposób, dlatego nadają się zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. Cechuje je oryginalne wzornictwo i ciekawe połączenia różnego rodzaju materiałów. Przykładem są meble z dębowego forniru lub lakierowane na biało, na nóżkach z litego dębowego drewna. Kolejne elementy oferowanej przez nas aranżacji, która znacznie zwiększy sprzedaż proponowanej przez Państwa biżuterii, to stalowe pręty oraz oświetlenie, podkreślające blask prezentowanych towarów. Całość tworzy przyjemny, klimatyczny nastrój, pełen wyrafinowania, sprzyjający zakupom eleganckiej biżuterii.

Dzięki naszym systemom wystawienniczym, gwarantującym należyte wyeksponowanie towaru, pozytywnie wpłyniecie Państwo na wyniki sprzedażowe i zwiększycie zyski swojej firmy.

Wróć do bloga