Systemy wyposażenia sklepów

Nasza firma stworzyła innowacyjny system wyposażenia sklepów pozwalający klientom na aranżację powierzchni sklepowych. Produkujemy meble sklepowe w systemie modułowym pozwalającym w dowolny sposób zestawiania wybranych przez klienta elementów wyposażenia sklepu.

System "Konfigurator Bemarc" powstał w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania właścicieli niewielkich powierzchniowo sklepów, pragnących ograniczyć koszty związane z projektem aranżacji wnętrz. Dodatkowo system eliminuje czynności i wydatki konieczne przy wynajmowaniu wykwalifikowanej kadry do montażu mebli w lokalu. Innowacyjna metoda łączenia profili stalowych, zaproponowana w systemie, pozwala klientom samodzielnie montować meble, których ustawienie oraz wygląd wcześniej sami zaprojektowali w konfiguratorze internetowym. 

Konfigurator nie wymaga znajomości profesjonalnych programów, a w montażu nie ma konieczności użycia specjalistycznego sprzętu. W systemie zaprojektowany został "węzeł trzyosiowy", wykrojony w profilach przy użyciu precyzyjnego lasera, w taki sposób, aby po złączeniu profili ze sobą, stały się one samonośne i nie wymagały dodatkowych połączeń skręcanych czy spawów. Mali przedsiębiorcy zyskali prosty w montażu produkt, który można niezwykle łatwo konfigurować, zamówić online, bez konieczności odwiedzania salonu meblowego i jest w bardzo przystępnej cenie.  To rewolucja na rynku mebli sklepowych, dzięki której każdy przedsiębiorca, ma możliwość aranżacji swojego lokalu meblami, charakteryzującymi się wysoką jakością materiałów i wykonania oraz nowoczesnym designie.

Konfigurator Bemarc

Konfigurator meblowy firmy Bemarc pozwala na stworzenie indywidualnego projektu aranżacji sklepu, dzięki meblom modułowym, które można ze sobą swobodnie zestawiać. W aplikacji właściciel sklepu w prosty i intuicyjny sposób ma możliwość zaprojektować wszelkie niezbędne elementy ekspozycyjne, mając na uwadze specyfikę lokalu, jak również złożyć kompleksowe zapytanie ofertowe. Zapraszamy do wykorzystania naszego doświadczenia i możliwości technicznych w aranżacji wnętrza Twojego sklepu.