Spo-1-03

Systemy ścienne - showroom Sport

Inspiracją do projektu showroomu Sport było wnętrze szatni sportowej. Ściana typu Space Wall z desek z sosnowej sklejki, umożliwiająca wczepianie elementów w dowolnych miejscach, pełni funkcję nośną dla wykonanych z blachy aluminiowej półek na obuwie. Zastosowanie tego doskonałego systemu ściennego daje sprzedawcom szerokie możliwości w zakresie prezentacji asortymentu.

Dopełnieniem całego systemu są charakterystyczne dla kultury sportowej ławki oraz podium, które pełni funkcję ekspozytora. Istotnym elementem graficznym jest motyw dużych cyfr umieszczonych na wiszących panelach. Wyróżniają się one na tle nasyconego turkusu. Wnętrze sklepu jest wyraziste, energetyczne i pogodne ? wprawia w pozytywny nastrój i w naturalny sposób pobudza sportowe emocje. Element wystawienniczy w formie podium, regały na piątkę, cyfry na ścianach ? czyli wszystkie dodatkowe komponenty systemu, które wypełniają przestrzeń i nadają jej unikalny charakter ? z pewnością zdopingują każdego klienta zarówno do zakupów, jak i aktywności fizycznej.

Showroom Sport to miejsce, w którym klient ma poczuć motywację i głód fizycznego wysiłku. Dedykowane głównie do ludzi już aktywnych, jak również tych rozpoczynających swoją przygodę ze sportem.

Projektowane przez nas showroomy przeznaczone są głównie do pomysłowej i efektownej prezentacji strojów zaprojektowanych w konkretnym stylu. Na ich tle wyróżnia się system jewellery wyposażony w meble ekspozycyjne przeznaczone do podkreślania walorów wizualnych biżuterii.

Spo-2
Spo-3
Spo-4
Spo-5