Jew-1-03

Meble ekspozycyjne do biżuterii - system Jewellery

Jewellery to system złożony z mebli ekspozycyjnych dedykowanych do ekspozycji biżuterii w sposób, który pozwoli wydobyć unikalne piękno każdego naszyjnika, broszki czy pierścionka. Jego charakterystyczną cechą jest modułowość - każdy poszczególny element odpowiada za inną funkcję. Można je ze sobą zestawiać w dowolny sposób, zależnie od pomysłu na ekspozycję. Rozwiązanie to daje możliwość łatwej adaptacji tego showroomu do konkretnego wnętrza o różnej wielkości, przy zachowaniu spójnej wizualnie kompozycji przestrzennej. Inspiracją do stworzenia tego projektu był klimat wnętrz z lat 50. i 60 tych – aranżacji charakteryzujących się oryginalnym i funkcjonalnym wzornictwem, precyzją form oraz efektownym łączeniem różnorodnych materiałów.

Proste sześciany i prostopadłościany z dębowego forniru, bądź lakierowane na biało, wzniesione na nogach z litego dębowego drewna są niezwykle lekkie, finezyjne i subtelne pomimo surowości materiałów tu użytych.

Uzupełnieniem zestawu jest lada, szafy naścienne oraz ekspozytory wykonane z delikatnych, stalowych prętów. Pastelowa paleta kolorów dodaje całości kobiecego pierwiastka. Oświetlenie w gablotkach wydobywa i podkreśla blask prezentowanych produktów. Showroom Jewellery inspiruje, zachęca do chwilowego zapomnienia i sprawienia sobie prezentu.

Jewellery to precyzja, klarowność i łagodność. Klient poczuje w tej przestrzeni spokój z nutą wyrafinowania. Wprawi go to w idealny nastrój na zakup elegancko zaprezentowanej biżuterii. Przeciwieństwem wizualnym tego systemu jest showroom jeans, wyposażony w meble systemowe. Przy jego projektowaniu postawiliśmy na surowość form, która przywodzi na myśl industrialną estetykę.

Jew-2
Jew-3
Jew-4
Jew-5