Fash-1-03

Nowoczesne meble ekspozycyjne - system High Fashion 

High Fashion to system stworzony z myślą o prestiżowych markach, dystrybuujących elegancką modę najwyższej jakości: koktajlowy, formal, semi-formal, smart casual, business classic. Jego główną ideą jest prezentacja pięknych wzorów odzieżowych, na najwyższej jakości nowoczesnych meblach ekspozycyjnych, które będą podkreślały wyjątkowość asortymentu.

High Fashion to tchnienie luksusu w jego najbardziej wykwintnej, stonowanej formie. Wyszukany styl wyzbyty jest bowiem taniej ostentacji i ordynarnej przesady. Dobrze wiedzą o tym mieszkańcy kraju kwitnącej wiśni. Dlatego nie jest przypadkiem, że inspiracją do showroomu High Fashion były japońskie rozwiązania z budownictwa bambusowego, stąd krzyżowe "węzły" i smukłe elementy z toczonego drewna.

 

System składa się z wolnostojących wieszaków i stołów oraz elementów podwieszanych do sufitu. Naturalny materiał, jakim jest drewno dębowe oraz czarne stalowe elementy podkreślają jakość, jednocześnie ich cicha elegancja nie przyćmiewa, a wręcz współgra z dystyngowaną kolekcją. Klient ma się tu czuć, jak w ekskluzywnej garderobie.

High Fashion to system idealny do stworzenia wytwornego wystroju wnętrza. Doskonale sprawdzi się do urządzenia butiku z elegancką odzieżą, jak również do zaaranżowania kącika z ekskluzywnymi ubraniami w dużym sieciowym sklepie.

Modne stroje uznanych marek to doskonałe rozwiązanie na wystawne przyjęcia oraz spotkania biznesowe. Większość osób preferuje na co dzień raczej mniej oficjalny, luźniejszy styl, niepozbawiony jednak pewnej elegancji. Sposób prezentacji ubrań tego typu powinien być dostosowany do ich estetyki. Dlatego zaprojektowany przez nas system Casual składa się z nowoczesnych mebli sklepowych, które tworzą jednorodną przestrzeń pełną swobody i lekkości.

Fash-2
Fash-3
sklep2
Fash-5