Cas-1A

Nowoczesne meble sklepowe - system Casual

Casual to pojęcie odzieżowe ściśle związane ze stylem mody, preferowanym przez największą grupę odbiorców. Casual tłumaczone dosłownie oznacza zwykły lub codzienny. Myliłby się jednak ten kto odczytałby to jako standardowy czy banalny. Ubrania mieszczące się w ramach tego stylu  reprezentują bowiem pewną wypracowaną niedbałość, która nie jest jednak pozbawiona pewnej niezobowiązującej elegancji. Głównymi hasłami dla wnętrza urządzonego w klimacie casual będą zaś: swoboda, oryginalność, komfort oraz prostota. Cechy te determinują klarowną przestrzeń, która ma przemawiać do szerokiego grona miłośników i znajdują odzwierciedlenie w charakterze wnętrz.

Syntetyczne formy, uproszczona kolorystyka bieli i czerni oraz jednolite, płaskie powierzchnie, zastosowane w meblach, nie tylko odpowiadają współczesnej estetyce, ale również są niezwykle funkcjonalne.

Tak wykreowana przestrzeń staje się idealnym tłem dla ekspozycji produktów, które często są ekstrawaganckie, odważne kolorystycznie i wyróżniają się fasonami.

Tego rodzaju estetyka daje możliwość przyciągnięcia dużej grupy klientów. Nie narzucająca się aranżacja, jaką zapewnia system casual, zapewni im komfortowe i wygodne zakupy w bezpretensjonalnej atmosferze.

Wielość rozwiązań ekspozycyjnych w showroomie Casual daje swobodę przyszłym sprzedawcom, także w prezentacji elementów promocyjnych marki.

Styl casual określany bywa mianem sportowej elegancji. Jednak jeśli poszukuje się strojów przeznaczonych do ćwiczeń fizycznych, należy raczej udać się na dział sportowy. Ten powinien wyróżniać się atmosferą oddającą ducha współzawodnictwa. Takie możliwości aranżacji wnętrz daje nasz showroom sport, czyli wyposażenie sklepu w postaci systemów ściennych.

Cas-2
Cas-3
Cas-4
Cas-5