Aranżacje wyposażenia sklepów

Bemarc oferuje klientom profesjonalne usługi w zakresie aranżacji wyposażenia sklepów. Każdy projekt tworzymy, dopasowując go do specyfiki branży klienta. Przykładamy szczególną wagę do wysokiej funkcjonalności, starając się zapewnić konsumentom możliwie największą wygodę podczas zakupów. Dbamy również o stronę wizualną naszych projektów. Mają one zatrzymać wzrok, zachęcić do wejścia do sklepu i w efekcie zbudować pozytywną więź z marką, której wynikiem będzie zakup produktów. Przygotowana aranżacja ma idealnie współgrać z asortymentem, stanowić dla niego tło, które podkreśli i uwypukli jego walory.

Oferta firmy obejmuje również showroomy. Są to specjalnie przygotowane wystawiennicze systemy wyposażenia sklepów, które zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby ich wygląd idealnie komponował się z kodem wizualnym danego stylu modowego. Przygotowaliśmy autorskie showroomy skierowane do konkretnej specjalności handlowej.

High fashion

System przygotowany do eksponowania markowych ubrań zgodnych z najnowszymi trendami elegancji. Zastosowanie nowoczesnych mebli ekspozycyjnych z drewna wysokiej jakości podkreśla wyrafinowanie strojów High fashion.

Casual 

System Casual charakteryzuje się mniej zobowiązującym charakterem niż high fashion. Dzięki nowoczesnym, lecz prostym i stonowanym meblom, można poczuć się w nim swobodniej i bez skrępowania oddać się poszukiwaniom codziennego, gustownego stroju.

Sport

System wystawienniczy Sport przenosi nas do wnętrza szatni sportowej. Specjalny system ścianek umożliwia zastosowanie dowolnie wybranego układu półek na buty. Wykończenie w postaci ławeczek i podium wzbudza w kupującym ducha sportowej rywalizacji.

Jewellery

Jewellery to modułowy system wystawienniczy, który będzie idealnym wyposażeniem sklepów z biżuterią. Estetyka wizualna stylizowana na klimat eleganckich wnętrz z przełomu lat 50. I 60. sprawi, że odwiedzający go goście poczują się niczym bohaterowie filmu ?Śniadanie u Tiffany'ego?. 

Jeans

Postarzone drewno, barwiona na ciemno stal oraz stalowe klatki ekspozycyjne to wszystko wprowadzi Cię w klimat systemu Jeans. Industrialna estetyka świetnie współgra z robotniczym rodowodem strojów typu denim i dungaree.