Oferta producenta sklepowych mebli systemowych

Bemarc jest firmą, która od wielu lat realizuje wizję kompletnego wyposażania sklepów i showroomów w niezbędne do skutecznego funkcjonowania meble sklepowe. Oferujemy wyposażenie dla sklepów o różnym profilu działania. Tworzymy je w systemie modułowym pozwalającym na dowolne i wariantowe komponowanie przestrzeni handlowej. Nasze wyposażenie sklepów odzieżowych doskonale sprawdza się do eksponowanie odzieży zarówno ekskluzywnej, jak i codziennej oraz sportowej. Wyposażenie sklepów w systemy ścienne umożliwiają właścicielom sklepów skuteczną ekspozycję towarów, a klientom łatwy do nich dostęp. Nowoczesne meble sklepowe nie tylko gwarantują efektowną prezentację sprzedawanych produktów, ale również stwarzają niepowtarzalną atmosferę wpływającą na pozytywne emocje klientów.

Zajmujemy się aranżacją przestrzeni handlowej, tworząc warunki do skutecznej sprzedaży towarów i dopasowując ją do specyfiki branży. Specjalizujemy się nie tylko w produkcji mebli ekspozycyjnych, ale tworzymy również kompletne systemy wyposażenia sklepów. Przygotowane przez naszą firmę aranżacje sklepów i showroomów doskonale współgrają z prezentowanym asortymentem. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli sklepów odzieżowych, sportowych i jubilerskich oraz wszystkich innych, którzy doceniają rolę dobrze zagospodarowanej przestrzeni handlowej w sukcesie firmy. Naszą ofertę uzupełnia usługa cięcia laserowego metali i laminatów, którą wykonujemy najnowocześniejszymi maszynami sterowanymi numerycznie.

Możliwości produkcyjne Bemarc

Firma może poszczycić się najnowocześniejszym parkiem maszyn do obróbki stali i drewna. Ponad 10 000 m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej pozwala na rzetelne, wysokiej jakości wykonywanie i terminową realizację zamówień także w okresie tak zwanego "wysokiego sezonu". Maszyny sterowane numerycznie (CNC) pozwalają uzyskać dokładność do dziesiętnych milimetra, co znacznie podnosi jakość produktów. Ponadto maszyny numeryczne zwiększają możliwości produkcyjne firmy. Dzięki maszynom CNC znacznie łatwiej i szybciej osiągnąć można efekty, które wcześniej wymagały czasochłonnej pracy ręcznej.
 
Pojazdy, którymi dysponuje Bemarc, są stale nadzorowane i wymieniane, by zachować normy bezpieczeństwa i nie stwarzać zakłóceń w procesie produkcji. Park maszynowy pozwala obrabiać stal czarną (węglową), stal nierdzewną, aluminium oraz płyty i laminaty na urządzeniach CNC. Najwyższa wydajność obróbki przy maksymalnej dokładności wymiarowo-kształtowej oraz osiągnięcie idealnej powierzchni materiałów, możliwe są przy użyciu komputerowych maszyn sterowanych numerycznie CNC. Bazując na funkcjach matematycznych, opisujących kształt przedmiotu opracowano sterowanie, które przetwarza określone wartości na ruchy maszyny.

Przygotowane przez nas showroomy to:

High fashion

System przygotowany do eksponowania markowych ubrań zgodnych z najnowszymi trendami elegancji. Zastosowanie nowoczesnych mebli ekspozycyjnych z drewna wysokiej jakości podkreśla wyrafinowanie strojów.

Casual 

System Casual charakteryzuje się mniej zobowiązującym charakterem niż high fashion. Dzięki nowoczesnym, lecz prostym i stonowanym meblom, można poczuć się w nim luźniej i oddać się poszukiwaniom codziennego, gustownego stroju.

Sport

System wystawienniczy Sport przenosi nas do wnętrza szatni sportowej. Specjalny system ścianek umożliwia zastosowanie dowolnie wybranego układu półek na buty. Wykończenie w postaci ławeczek i podium – wzbudza zaś w każdym ducha sportowej rywalizacji.

Jewellery

Jewellery to modułowy system wystawienniczy, który będzie idealnym wyposażeniem dla sklepów z biżuterią. Estetyka wizualna stylizowana na klimat eleganckich wnętrz z przełomu lat 50. I 60. sprawi, że odwiedzający go goście poczują się niczym bohaterowie filmu „Śniadanie u Tiffany'ego”. 

Jeans

Postarzone drewno, barwiona na ciemno stal oraz stalowe klatki ekspozycyjne to wszystko wprowadzi Cię w klimat systemu Jeans. Industrialna estetyka świetnie współgra z robotniczym rodowodem strojów typu denim i dungaree.

Innowacyjny System Bemarc

System "Konfigurator Bemarc" powstał w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania właścicieli niewielkich powierzchniowo sklepów, pragnących ograniczyć koszty związane z projektem aranżacji wnętrz. Dodatkowo system eliminuje czynności i wydatki konieczne przy wynajmowaniu wykwalifikowanej kadry do montażu mebli w lokalu. Innowacyjna metoda łączenia profili stalowych, zaproponowana w systemie, pozwala klientom samodzielnie montować meble, których ustawienie oraz wygląd wcześniej sami zaprojektowali w konfiguratorze internetowym.

Konfigurator nie wymaga znajomości profesjonalnych programów, a w montażu nie ma konieczności użycia specjalistycznego sprzętu.

 

W systemie zaprojektowany został "węzeł trzyosiowy", wykrojony w profilach przy użyciu precyzyjnego lasera, w taki sposób, aby po złączeniu profili ze sobą, stały się one samonośne i nie wymagały dodatkowych połączeń skręcanych czy spawów. Mali przedsiębiorcy zyskali prosty w montażu produkt, który można niezwykle łatwo konfigurować, zamówić online, bez konieczności odwiedzania salonu meblowego i jest w bardzo przystępnej cenie.

To rewolucja na rynku mebli sklepowych, dzięki której każdy przedsiębiorca, ma możliwość aranżacji swojego lokalu meblami, charakteryzującymi się wysoką jakością materiałów i wykonania oraz nowoczesnym designem

System-1-02
system2
system3
system4
system5

Konfigurator Bemarc

Konfigurator meblowy firmy Bemarc pozwala na stworzenie indywidualnego projektu aranżacji sklepu, dzięki meblom modułowym, które można ze sobą swobodnie zestawiać. W aplikacji właściciel sklepu w prosty i intuicyjny sposób ma możliwość zaprojektować wszelkie niezbędne elementy ekspozycyjne, mając na uwadze specyfikę lokalu, jak również złożyć kompleksowe zapytanie ofertowe.

Zapraszamy do wykorzystania naszego doświadczenia i możliwości technicznych w aranżacji wnętrza Twojego sklepu.

Cięcie Laserowe

Nasz park maszynowy zaopatrzony jest w najnowszą, dostępną obecnie na rynku, maszynę sterowaną numerycznie do cięcia laserowego. Maszyna wycina kształty z precyzją do dziesiętnych milimetra, umożliwia wycinanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów, wzorów, logotypów, oznaczeń, liter, itp.

Usługę cięcia laserowego mogą Państwo zamówić już dziś, zapraszamy do ustalenia szczegółów.

4-04
1-04
2-04
3-04