Oferta Bemarc

Pragniemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych Klientów, dlatego stale doskonalimy oraz powiększamy zakres naszych usług. W siedzibie firmy Bemarc prezentujemy pięć showroomów, w których znajdują się gotowe koncepty aranżacji wnętrz butików, zaprojektowane przez wiodących polskich projektantów wnętrz.

Dla mniejszych przedsiębiorców stworzyliśmy system meblowy "Konfigurator Bemarc", który można aranżować online w wygodnej aplikacji. Dysponujemy innowacyjnymi maszynami CNC, które z najwyższą precyzją opracowują nawet najbardziej wymagające kształty. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

Innowacyjny System Bemarc

System "Konfigurator Bemarc" powstał w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania właścicieli niewielkich powierzchniowo sklepów, pragnących ograniczyć koszty związane z projektem aranżacji wnętrz. Dodatkowo system eliminuje czynności i wydatki konieczne przy wynajmowaniu wykwalifikowanej kadry do montażu mebli w lokalu. Innowacyjna metoda łączenia profili stalowych, zaproponowana w systemie, pozwala klientom samodzielnie montować meble, których ustawienie oraz wygląd wcześniej sami zaprojektowali w konfiguratorze internetowym.

Konfigurator nie wymaga znajomości profesjonalnych programów, a w montażu nie ma konieczności użycia specjalistycznego sprzętu.

 

W systemie zaprojektowany został "węzeł trzyosiowy", wykrojony w profilach przy użyciu precyzyjnego lasera, w taki sposób, aby po złączeniu profili ze sobą, stały się one samonośne i nie wymagały dodatkowych połączeń skręcanych czy spawów. Mali przedsiębiorcy zyskali prosty w montażu produkt, który można niezwykle łatwo konfigurować, zamówić online, bez konieczności odwiedzania salonu meblowego i jest w bardzo przystępnej cenie.

To rewolucja na rynku mebli sklepowych, dzięki której każdy przedsiębiorca, ma możliwość aranżacji swojego lokalu meblami, charakteryzującymi się wysoką jakością materiałów i wykonania oraz nowoczesnym designem

System-1-02

system2

system3

system4

system5

Konfigurator Bemarc

Konfigurator meblowy firmy Bemarc pozwala na stworzenie indywidualnego projektu aranżacji sklepu, dzięki meblom modułowym, które można ze sobą swobodnie zestawiać. W aplikacji właściciel sklepu w prosty i intuicyjny sposób ma możliwość zaprojektować wszelkie niezbędne elementy ekspozycyjne, mając na uwadze specyfikę lokalu, jak również złożyć kompleksowe zapytanie ofertowe.

Zapraszamy do wykorzystania naszego doświadczenia i możliwości technicznych w aranżacji wnętrza Twojego sklepu.

Cięcie Laserowe

Nasz park maszynowy zaopatrzony jest w najnowszą, dostępną obecnie na rynku, maszynę sterowaną numerycznie do cięcia laserowego. Maszyna wycina kształty z precyzją do dziesiętnych milimetra, umożliwia wycinanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów, wzorów, logotypów, oznaczeń, liter, itp.

Usługę cięcia laserowego mogą Państwo zamówić już dziś, zapraszamy do ustalenia szczegółów.

4-04

1-04

2-04

3-04