Aranżacje wyposażenia sklepów – Oferta

Bemarc oferuje klientom profesjonalne usługi w zakresie aranżacji wyposażenia sklepów. Każdy projekt tworzymy dopasowując go do specyfiki branży klienta. Przykładamy szczególną wagę do wysokiej funkcjonalności, starając się zapewnić konsumentom możliwie największą wygodę podczas zakupów. Dbamy również o stronę wizualną naszych projektów – mają zatrzymać wzrok, zachęcić do wejścia do sklepu i w efekcie zbudować pozytywną asocjacje z marką, której wynikiem będzie zakup produktów. Przygotowana aranżacja ma idealnie współgrać z asortymentem, stanowić dla niego tło, które podkreśli i uwypukli jego walory.

Oferta firmy obejmuje również showroomy – są to specjalnie przygotowane wystawiennicze systemy sklepowe, które zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby ich wygląd idealnie komponował się z kodem wizualnym danego stylu modowego.

Przygotowane przez nas showroomy to:

High fashion

System przygotowany do eksponowania markowych ubrań zgodnych z najnowszymi trendami elegancji. Zastosowanie nowoczesnych mebli ekspozycyjnych z drewna wysokiej jakości podkreśla wyrafinowanie strojów.

Casual 

System Casual charakteryzuje się mniej zobowiązującym charakterem niż high fashion. Dzięki nowoczesnym, lecz prostym i stonowanym meblom, można poczuć się w nim luźniej i oddać się poszukiwaniom codziennego, gustownego stroju.

Sport

System wystawienniczy Sport przenosi nas do wnętrza szatni sportowej. Specjalny system ścianek umożliwia zastosowanie dowolnie wybranego układu półek na buty. Wykończenie w postaci ławeczek i podium – wzbudza zaś w każdym ducha sportowej rywalizacji.

Jewellery

Jewellery to modułowy system wystawienniczy, który będzie idealnym wyposażeniem dla sklepów z biżuterią. Estetyka wizualna stylizowana na klimat eleganckich wnętrz z przełomu lat 50. I 60. sprawi, że odwiedzający go goście poczują się niczym bohaterowie filmu „Śniadanie u Tiffany'ego”. 

Jeans

Postarzone drewno, barwiona na ciemno stal oraz stalowe klatki ekspozycyjne to wszystko wprowadzi Cię w klimat systemu Jeans. Industrialna estetyka świetnie współgra z robotniczym rodowodem strojów typu denim i dungaree.

Innowacyjny System Bemarc

System "Konfigurator Bemarc" powstał w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania właścicieli niewielkich powierzchniowo sklepów, pragnących ograniczyć koszty związane z projektem aranżacji wnętrz. Dodatkowo system eliminuje czynności i wydatki konieczne przy wynajmowaniu wykwalifikowanej kadry do montażu mebli w lokalu. Innowacyjna metoda łączenia profili stalowych, zaproponowana w systemie, pozwala klientom samodzielnie montować meble, których ustawienie oraz wygląd wcześniej sami zaprojektowali w konfiguratorze internetowym.

Konfigurator nie wymaga znajomości profesjonalnych programów, a w montażu nie ma konieczności użycia specjalistycznego sprzętu.

 

W systemie zaprojektowany został "węzeł trzyosiowy", wykrojony w profilach przy użyciu precyzyjnego lasera, w taki sposób, aby po złączeniu profili ze sobą, stały się one samonośne i nie wymagały dodatkowych połączeń skręcanych czy spawów. Mali przedsiębiorcy zyskali prosty w montażu produkt, który można niezwykle łatwo konfigurować, zamówić online, bez konieczności odwiedzania salonu meblowego i jest w bardzo przystępnej cenie.

To rewolucja na rynku mebli sklepowych, dzięki której każdy przedsiębiorca, ma możliwość aranżacji swojego lokalu meblami, charakteryzującymi się wysoką jakością materiałów i wykonania oraz nowoczesnym designem

System-1-02
system2
system3
system4
system5

Konfigurator Bemarc

Konfigurator meblowy firmy Bemarc pozwala na stworzenie indywidualnego projektu aranżacji sklepu, dzięki meblom modułowym, które można ze sobą swobodnie zestawiać. W aplikacji właściciel sklepu w prosty i intuicyjny sposób ma możliwość zaprojektować wszelkie niezbędne elementy ekspozycyjne, mając na uwadze specyfikę lokalu, jak również złożyć kompleksowe zapytanie ofertowe.

Zapraszamy do wykorzystania naszego doświadczenia i możliwości technicznych w aranżacji wnętrza Twojego sklepu.

Cięcie Laserowe

Nasz park maszynowy zaopatrzony jest w najnowszą, dostępną obecnie na rynku, maszynę sterowaną numerycznie do cięcia laserowego. Maszyna wycina kształty z precyzją do dziesiętnych milimetra, umożliwia wycinanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów, wzorów, logotypów, oznaczeń, liter, itp.

Usługę cięcia laserowego mogą Państwo zamówić już dziś, zapraszamy do ustalenia szczegółów.

4-04
1-04
2-04
3-04