rodzinka

Zespół Bemarc

Zespół firmy Bemarc to starannie dobrana grupa 60 fachowców, którzy pracują z pełnym zaangażowaniem, aby zapewnić najwyższą jakość proponowanych usług. Stawiamy na rozwój. Sukcesywnie dołączają do nas profesjonaliści z innowacyjnymi pomysłami, wizją, wiedzą, zasilają kolejne działy naszej firmy, udoskonalając ich funkcjonowanie. Bemarc pomaga też rozwijać się młodym talentom- zatrudniamy najzdolniejszych absolwentów poznańskich uczelni technicznych, zapewniamy szkolenia i możliwość zdobywania doświadczenia od specjalistów, na najnowocześniejszym sprzęcie.

 

Każdy pracownik uczy się obsługi najnowszej generacji maszyn, jakie dostępne są obecnie na rynku, sterowanych numerycznie (CNC - Computer Numerical Control). Nasi profesjonaliści i innowacyjne, efektywne maszyny zapewniają najwyższej jakości produkty.

Certyfikat-PL
b2

W związku z otwarciem drugiego salonu w Polsce pragniemy podziękować firmie Bemarc za profesjonalizm i doskonałą jakość usług. Wyrażamy też nadzieję na ponowną współpracę w przyszłości, która przebiegnie równie wzorcowo.

Paweł Ciechanowski, Prezes Zarządu Rosa Fashion FML Sp. z o. o.

b3

Cały proces projektowania, wykonania, dostawy i montażu przebiegł bardzo profesjonalnie i terminowo. Firma Bemarc prezentuje nie tylko wysoki poziom technologiczny, ale także wysoką kulturę obsługi.

Daniel Naworol, Prezes Zarządu Ambit Sp. z o. o.

b4

W związku z otwarciem sklepu Al Rifai w Poznaniu składam najserdeczniejsze podziękowania za dotychczasową współpracę i profesjonalizm.

Dr Mohammed Al-Saad, Prezes Zarządu Unlimited Investments S. A.