Producent nowoczesnych mebli sklepowych

Bemarc to profesjonalny producent mebli sklepowych z długoletnią tradycją. Już na początku naszej działalności dostrzegliśmy zależność pomiędzy wystrojem i wyposażeniem punktów handlowych a efektywnością sprzedaży. Kierując się tym założeniem, stworzyliśmy ofertę funkcjonalnych, efektownych i nowoczesnych mebli ekspozycyjnych.

Czym są nowoczesne systemy ekspozycyjne?

Systemy sklepowe to nowoczesne meble tworzone w systemie modułowym umożliwiające aranżacje przestrzeni handlowych. Nasze meble pozwalają na skuteczną ekspozycję towarów, w znakomity sposób organizują pracę sklepów, ułatwiają sprzedaż, a klientom umożliwiają dogodny dostęp do kupowanych produktów. Nowoczesne systemy sklepowe pozwalają również na atrakcyjną aranżację showroomów, miejsc, gdzie do prezentacji towarów przykłada się szczególną wagę.

Jak działamy?

To, co wyróżnia nasze przedsiębiorstwo to najwyższa jakość usług. Od momentu przyjęcia zamówienia po jego finalizację wszystkie etapy wykonujemy skrupulatnie i dokładnie. Nad każdym zamówieniem czuwa indywidualnie przydzielony opiekun klienta, który wspólnie z kierownikiem produkcji nadzoruje przebieg procesu realizacji zamówienia, dbając o dotrzymanie terminów oraz o jakość tworzonych mebli sklepowych. Jako producent mebli ekspozycyjnych stawiamy na połączenie przyjemnego dla oka designu z wysoką funkcjonalnością. Dlatego, zanim przystąpimy do projektowania aranżacji wyposażenia sklepu, przeprowadzamy dokładną analizę zachowań konsumentów oraz szczegółowo zapoznajemy się ze specyfiką branży, w której operuje nasz klient. Pozwala nam to tworzyć systemy idealnie komponujące się z daną przestrzenią, przyciągające uwagę klientów oraz zapewniające wysoką wygodę użytkowania. W efekcie nasze nowoczesne meble sklepowe pomagają w podniesieniu sprzedaży i budowaniu wizerunku marki.